شرکت پارس هل

درباره ما

شرکت پارس هل دارو در سال 1386 به منظور توزیع سراسری دارو، ضد عفونی، افزودنی و مواد بیولوژیک دامپزشکی فعالیت خود را آغاز نموده و توانسته با توجه به تیم مجرب و امکانات گسترده خود در زمره مطرح‌ترین شرکت‌های پخش سراسری قرار گیرد.

این شرکت از طریق بالغ بر 29 نماینده استانی معتبر و فعال نسبت به توزیع محصولات شرکت‌های معتبر و چند ملیتی در سراسر کشور اقدام می‌نماید.

هدف شرکت پارس هل دارو پایه‌گذاری ساختاری مطمئن و سریع برای توزیع داروها‌، ضدعفونی‌های دامپزشکی و تعامل سازنده با دامپزشکان و دست اندرکاران این صنعت می‌باشد و در این راستا می‌کوشد تا رضایت وارد کنندگان و مصرف کنندگان محصولات دامپزشکی را جلب نماید.

این شرکت با برگزاری مشترک سمینارهای متعدد علمی – آموزشی با همکاری واردکنندگان معتبر از جمله شرکت پایادارویه در جهت انتقال دانش روز و معرفی علمی محصولات به دامپزشکان و تولیدکنندگان دام و طیور محترم فعال بوده است.
شرکت پارس هل دارو ارائه پشتیبانی‌های علمی به منظور استفاده صحیح از داروها و واکسن‌های دامپزشکی را وظیفه خود دانسته با در اختیار داشتن تیم فنی و مارکتینگ متخصص در این زمینه کیفیت استفاده از محصولات توزیعی خود را ارتقا دهد.
در تلاشیم با ارتباط مستمر دامپزشکان و داروخانه‌های دامپزشکی، گام ارزشمندی در جهت افزایش بهره‌وری در صنعت دامپزشکی کشور برداریم.

پارس هل دارو

محصولات با اصالت

توزیع و پخش محصولات با اصالت و با کیفیت در سرتاسر کشور

تجهیزات اختصاصی

تجهیزات انبارداری حرفه‌ای و به روز جهت نگهداری دارو و ماشین‌های اخصاصی برای پخش داروها

فعالیت تخصصی

ویزیت‌های حضور و غیر حضوری مستمر همراه با پشتیبانی فنی و علمی حرفه‌ای

سابقه تخصصی

بیش از یه دهه فعالیت مستمر در زمینه پخش محصولات دام و طیور کشور

دسته بندی محصولات